4MAG Magazyn – oprogramowanie mobilne upraszczające procesy magazynowe

paź 14, 2015 | Aplikacje mobilne, COM4IT, Sprzęt Auto-ID, Urządzenia mobilne

Aplikacja 4MAG Magazyn została przygotowana do usprawnienia pracy magazynowej z wykorzystaniem kodów kreskowych i terminali mobilnych. Najważniejszą funkcjonalnością systemu jest obsługa procesów związanych z zakupem, sprzedażą, przyjęciem i wydaniem towarów oraz kontrola nad stanem towarów w magazynach. Umożliwia synchronizację z następującymi systemami magazynowo-księgowymi: Subiekt GT, WF-MAG, Small Business, PC Market, KC Firma oraz innymi, wykorzystującymi pliki CSV oraz TXT. Wymiana danych odbywa się w dwóch zakresach: import asortymentu z wymienionych systemów oraz eksport dokumentów PZ, WZ, PM, WM i inwentaryzacyjnych. Oprogramowanie, dzięki obsłudze Wi-Fi, zostało przystosowane do pracy zdalnej – umożliwia wymianę danych poprzez sieć bezprzewodową i nie ma konieczności podłączania kolektora do komputera.

Aplikacja składa się z dwóch części – jedną instalujemy na komputerze klasy PC, drugą zaś na terminalu. Oprogramowanie zostało zintegrowane z najpopularniejszymi markami terminali, wyposażonymi w systemy Windows CE, Windows Mobile/Embedded Handheld (tj. Motorola/Zebra, Datalogic, Honeywell, Intermec, Argox, Pidion). Zakupiony produkt zawiera standardowo licencję na 1 terminal, w sytuacji, gdy posiadamy większą liczbę terminali, konieczne będzie dokupienie dodatkowych licencji.

Korzyści jakie uzyskają Państwo z wdrożenia aplikacji 4MAG Magazyn:

  • pełna kontrola nad stanem towarów w poszczególnych magazynach
  • eliminacja błędów związanych z zakupem, sprzedażą, przyjęciem oraz wydaniem
  • wystawienia dokumentu sprzedaży – paragon, faktura
  • współpraca z systemem nadrzędnym w trybie offline
  • kompleksowa obsługa kodów kreskowych


Schemat działania aplikacji 4MAG Magazyn:
1. Zasilenie bazy towarowej urządzenia z jednego z systemów.
2. Skanowanie kodu kreskowego towaru oraz ilości przy użyciu terminala; tworzenie listy pozycji dokumentu.
3. Tworzenie jednego lub więcej dokumentów.
4. Eksport dokumentów do jednego z systemów

W  przypadku  zainteresowania  Klienta  możemy  wykonać  modyfikację  oprogramowania oraz dodać nowe funkcjonalności. W celu uzyskania większej ilości informacji i wyceny systemu zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym (sklep@4labels.pl, tel. 33 810 54 34). Standardowa wersja natomiast znajduje się w ofercie sklepu 4labels (LINK) w atrakcyjnej cenie 500zł netto. W przypadku zakupu u Nas również terminala mobilnego, Klient może liczyć na dodatkowy rabat na aplikację 4MAG Magazyn. Istnieje również możliwość przetestowania wersji demonstracyjnej.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.