#mamyrozwiązania

….aby Twoja firma rozwijała się coraz lepiej!

NASZA IDEA

Naszą misją jest wspieranie małych i średnich firm w ich codziennym biznesie poprzez dedykowane rozwiązania, z którymi mogą osiągać stawiane cele. Głęboko wierzymy w wartości, na których opiera się praca naszego Zespołu, jak wsparcie, zaufanie i długotrwałe relacje.

Jak sprzedawać skutecznie w wielu kanałach, jeśli ogranicza nas dostęp do podstawowych informacji? Czy można w takich warunkach podejmować trafne decyzje, rozwijać sprzedaż i  grono zadowolonych Klientów? 

Pomożemy zapanować nad magazynem, ruchem towarów i sprzedażą w Twojej firmie.

Kluczowa pozostaje odpowiednia informacja, dostarczona na czas, do odpowiedniego odbiorcy. Konieczna staje się zatem integracja danych z nadrzędnym programem oraz dedykowanymi aplikacjami w firmie. Uzyskujesz tym samym jednolite rozwiązanie, rozszerzając funkcjonalność całego systemu.

To Ty decydujesz, który obszar działania w Twojej firmie zamierzasz usprawnić, według własnych priorytetów. Rozwijaj skalowalnie swój dotychczasowy program według potrzeb, zamiast wymieniać go na nowy. Unikniesz organizacyjnego chaosu, zyskując czas, kontrolę i spore oszczędności.

JAK PRACUJEMY

POZNAJEMY POTRZEBY

Przeprowadzamy dokładną analizę procesów magazynowych i sprzedażowych oraz badamy potrzeby Klienta. Weryfikujemy dotychczasowe działania poszukujemy obszarów usprawnień. Przedstawiamy swoje sugestie i pokazujemy możliwości wybranych rozwiązań. Wspólnie ustalamy plan działania i dalsze kroki współpracy.

POSZUKUJEMY NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Łączymy w jedno rozwiązanie odpowiednio dobrany sprzęt i funkcjonalność naszego oprogramowania z programami Klienta. Przedstawiamy rzeczywiste korzyści płynące z ich wdrożenia. Wspólnie decydujemy o doborze odpowiedniej technologii, by jak najlepiej dopasować rozwiązanie do potrzeb, uwzględniając posiadane zasoby.

USTALAMY ZASADY

Zbieramy najważniejsze założenia dotyczące współpracy, zakresu funkcjonalnego oraz oczekiwań Klienta. Na ich podstawie przygotowujemy plan działania, tworzymy umowę, gdzie określamy szczegóły. Najważniejsze jest pełne zrozumienie zasad działania, założeń rozwiązania i wszystkich zakresów prac.

DBAMY O SZCZEGÓŁY

Tworząc rozwiązania, przeprowadzamy szereg testów aplikacji i dedykowanego sprzętu. Sprawdzamy funkcjonalność wdrażanego rozwiązania i usprawniamy jego działanie. Czuwamy nad zgodnością założeń z oczekiwaniami Klienta, a sprawność działania opracowywanego rozwiązania jest dla nas priorytetem.

ROZWIJAMY NASZE ROZWIĄZANIA

Gwarantujemy stały rozwój naszych aplikacji, wydając cyklicznie nowe wersje  funkcjonalne. Opracowujemy je na podstawie uwag naszych Klientów, tendencji rynkowych i naszą wizją rozwoju. Umożliwiamy nieograniczony rozwój aplikacji poprzez indywidualne modyfikacje, spełniając wymagania Klienta.

WSPIERAMY I ZAPEWNIAMY SPOKÓJ

Pomagamy przy konfiguracji i wdrożeniu rozwiązania, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

My zajmujemy się obsługą, aby Klienci mogli koncentrować się na podstawowej działalności firmy i mogli spać spokojnie. Po naszej stronie leży szeroko pojęte wsparcie techniczne i obsługa. 

PARTNERSTWO

Od początku naszej działalności stawiamy na partnerskie relacje z naszymi Klientami, Partnerami biznesowymi oraz w naszym Zespole. Tylko wspólnymi siłami możemy się wzajemnie wspierać i dalej rozwijać.

Istotną częścią naszych rozwiązań jest sprzęt i nowoczesna technologia. Wieloletnim stałym Partnerem jest firma Zebra Technologies – światowy lider w technologii kodów kreskowych. W naszych rozwiązaniach łączymy wysokiej jakości sprzęt, z naszym oprogramowaniem,  spełniając stawiane wymagania Klientów.

Integracja naszych aplikacji z programami naszych Klientów w jedno rozwiązanie,  jest naszą podstawową ideą.

Od lat współpracujemy z firmą Insert, wiodącym polskim producentem programów sprzedażowo-księgowych dla małych i średnich firm: Subiekt GT, nexo, Navireo.

Rozwijamy też funkcjonalność aplikacji z myślą o Klientach platformy Baselinker i dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce. Użytkownikom sklepów internetowych zapewniamy wsparcie przy obsłudze magazynowej i kompletacji zamówień, usprawniając codzienną pracę.

Współpraca partnerska!
Prowadzisz firmę informatyczną lub chciałbyś zacząć? Masz klientów z segmentu małych i średnich firm? Chcesz poszerzyć swoją ofertę i rozwinąć swój biznes? Zapraszamy do współpracy w zakresie wdrożeń i rozwoju naszych aplikacji oraz sprzedaży sprzętu do obsługi kodów kreskowych. 

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą. 

Zapoznaj się z naszym Programem Partnerskim

NASZA PODRÓŻ

Wojciech Gasidło

Wojciech Gasidło

CEO COM4IT

Przygoda z IT zaczęła się w 1998, w obszarze dystrybucji sprzętu komputerowego, gdzie odpowiadałem za dostawy sprzętu komputerowego do firm kanału partnerskiego. W późniejszych latach, rozwijając sprzedaż bezpośrednią dla firm partnerskich oraz końcowych użytkowników sprzętu IT, coraz większą wagę zwracałem na obszar powiązanych usług serwisowych, wdrożeniowych oraz stałego utrzymania infrastruktury IT u swoich Klientów.

Chęć wsparcia oraz ciągłego usprawniania pracy w firmach wraz z rozwijającym się rynkiem kodów kreskowych, doprowadziły mnie do nowego obszaru – oprogramowanie użytkowe. To był dla mnie przełom – podjęcie decyzji o założeniu własnej firmy.

Pierwszy strategiczny Klient i poważne zadanie; stworzenie infrastruktury sprzętowej, stała obsługa rozproszonych sklepów oraz powiązanych magazynów! Z tym wiązało się wdrożenie dedykowanego oprogramowania oraz napisania własnej aplikacji na przenośne terminale kodów kreskowych. Panowaliśmy nad całą sprzedażą oraz magazynem i dostawami dla ponad 100 sklepów, aż przyszło nowe wyzwanie – wybór odpowiedniego systemu ERP. Opanowanie tematyki, wymagań Klienta i możliwości systemu, doprowadziło mnie do wniosku, który przez wiele lat już się nie zmienił. Firmy, w stale zmieniającej się rzeczywistości, sposobach działania, podejmowanych decyzjach, potrzebują odpowiedniej informacji na czas oraz elastycznego i stale rozwijającego się systemu. Jednak, czy taki istnieje, czy jego wdrożenie nie zakłóci pracy firmy i nie wprowadzi chaosu w całej organizacji?

Znając realia i oczekiwania firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, kluczem do sukcesu stała się integracja istniejącego w firmach systemu z dedykowanymi aplikacjami. Stało się to sposobem rozwiązywania problemów i usprawniania pracy w poszczególnych obszarach działalności.

Co dalej?

Myślę, że pozostaje nam kontynuowanie naszej misji, przy ciągłym doskonaleniu siebie i własnych rozwiązań, poszerzaniu grona Użytkowników i dbałości o to …. „aby Twoja Firma rozwijała się coraz lepiej”….

Nam pomaga przede wszystkim zbieżność naszych działań – tworzonych rozwiązań z potrzebami i celami naszych Klientów. To wszystko dla mnie – przewodnika, jest mapą i kompasem we wspólnej podróży. Co mnie motywuje? Moim źródłem rozwoju – plecakiem w ciągłej podróży – są przede wszystkim zaangażowani Współpracownicy, zadowoleni Klienci, moje sportowe pasje oraz niekończący się apetyt na podróże i odkrywanie nowych miejsc.