Najlepsze biurkowe drukarki etykiet

kwi 20, 2018 | Kody QR, Sprzęt Auto-ID

Grupa urządzeń, które są bardzo kompaktowe i wiele z nich oferuje liczne udogodnienia podobne jak w przypadku drukarek większych typu półprzemysłowych i przemysłowych. Bardzo chętnie kupowana grupa urządzeń przez Klientów. Głównie wykorzystywane w biurach, szpitalach, małych magazynach. Często służą do zadruku listów przewozowych – drukarki termiczne, lub do oznaczania środków trwałych – drukarki termotransferowe.

Jak zatem zdecydować, które to najlepsze biurkowe drukarki etykiet? Bardzo często Klienci zadają pytanie naszym handlowcom dotyczące popularności danego modelu wśród innych Klientów. Jest to wyznacznik jakości urządzenia, ponieważ jeśli ktoś ma daną drukarkę i chce kupić kolejną, lub słyszał że dany model jest dobry, oznacza to tym samym, że sprzęt się sprawdził, a Klient jest zadowolony.

Zebra GK420d

Najpopularniejsza biurkowa drukarka etykiet do zadruku termicznego. Jest to absolutny bestseller wśród drukarek kodów kreskowych. Bardzo popularna drukarka, chętnie wybierana przez Klientów, która posiada bardzo dobre opinie zadowolonych użytkowników. Flagowiec firmy Zebra zawdzięcza swoją popularność niską ceną zakupu i tanim kosztom użytkowania. Koszty materiałów eksploatacyjnych takich jak głowice, wałki dociskowe są bardzo niskie. Dodatkowo dzięki ogromnej popularności produktu, dostępnych jest bardzo dużo części zamiennych.

 

                                                    Zebra GK420t

Tego urządzenia nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Tak samo jak jej odpowiednik termiczny, drukarka kodów kreskowych Zebra GK420t jest flagowym produktem firmy Zebra – najpopularniejszego producenta w urządzeń w branży Auto ID. Drukarka Zebra GK420t oferuje zadruk termiczny i termotransferowy, dzięki czemu możliwy jest zadruk przy pomocy taśmy barwiącej – co pozwala na drukowanie na etykietach papierowych i foliowych. Urządzenie Zebra GK420t jest bardzo tanie w utrzymaniu. Koszty głowic, wałków dociskowych są niskie, tak samo jak części zamiennych.

Zebra ZD500

Jest to bliźniacze urządzenie do GK420t, jednak posiada więcej możliwości. Wyposażona jest w ekran tak jak w urządzeniach większych typu drukarek półprzemysłowych. Opcjonalnie wyposażyć można urządzenie w obcinak, odklejak oraz opcję zadrukowywania etykiet RFID. Takie możliwości dostępne są praktycznie tylko w drukarkach przemysłowych i półprzemysłowych, które zajmują więcej miejsca niż biurkowa ZD500. Idealnie sprawdzi się na stanowiskach o ograniczonej przestrzeni.

                                                     Zebra ZD420

Drukarka biurkowa Zebra ZD420 to następca bardzo popularnej rodziny drukarek – serii G. Zebra ZD420 oferuje większą maksymalną szerokość zadruku od GK420 oraz nawet w podstawowej wersji posiada interfejs Ethernet. Drukarka ZD420 jest w takiej samej cenie, jak GK420d, oferując przy tym więcej możliwości od swojego poprzednika.

 

 

Zebra ZD620

Biurkowa drukarka etykiet Zebra ZD620 t o jedno z najbardziej zaawansowanych technicznie drukarek biurkowych. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz, który dostarcza operatorowi wszystkich informacji o statusie i procesie drukowania. Dodatkowo można dokupić moduły interfejsów, jeśli podstawowy USB jest niewystarczający. Drukarka kodów kreskowych Zebra ZD620 wyposażona jest w opcję komunikacji bezprzewodowej – Bluetooth, Wi-Fi.

                                                    Zebra GX420t

Zebra GX420t to najlepsza drukarka stacjonarna w swojej klasie. Model GX420t oferuje zadruk termotransferowy, ma podwyższoną wydajność i zapewnia standardową szybkość druku do 152 mm/s oraz szybszy wydruk pierwszej etykiety. Drukarki GX mają zainstalowane oba języki programowania EPL i ZPL oraz oferują większy wybór interfejsów, co zapewnia prostą integrację.

 

 

 

 

Honeywell PC42t

Najtańsza drukarka termiczna na rynku – Honeywell PC42t. Oferuje podobną specyfikację co konkurencyjne drukarki biurkowe. Drukarka biurkowa Honeywell PC42t w podstawowej wersji posiada interfejs USB, który można rozwinąć o wejście RS-232 oraz interfejs Ethernet. Ciekawą rzeczą w przypadku tego urządzenia, jest możliwość zamontowania rolki z taśmą termotransferową o średnicy 1” i długości 300 – rozmiary takie jak w drukarkach przemysłowych. Dzięki temu można zadrukowywać znacznie dłużej bez konieczności częstej wymiany taśmy termotransferowej.

                                                    Honeywell PC42d

Honeywell PC42d to najtańsza drukarka biurkowa termiczna. Podstawowa wersja urządzenia jest wyposażona wyłącznie w interfejs USB, jednak urządzenie posiada opcje z dodatkowym złączem Ethernet. Specyfikacja zadruku jest bardzo zbliżona do urządzeń konkurencyjnych Zebra oraz posiada możliwość emulacji języka ZPL (Zebra Programming Language). Oznacza to, że urządzenie Honeywell PC42d może zostać użyte dokładnie tak samo oferując taki sam zadruk jak urządzenie Zebra GK420d.

 

Najlepsze biurkowe drukarki etykiet tylko w sklepie 4labels.pl – sprawdź!

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.