Najlepsze półprzemysłowe drukarki etykiet – lista top 7

maj 3, 2018 | COM4IT, Kody QR, Sprzęt Auto-ID

Lista 10 najchętniej kupowanych drukarek półprzemysłowych wśród Klientów. Zestawienie najbardziej popularnych urządzeń do wydruku etykiet zawiera 10 niezawodnych i sprawdzonych drukarek etykiet.

Urządzenia półprzemysłowe, to zaraz po drukarkach biurkowych najczęściej wybierana grupa urządzeń wśród Klientów naszego sklepu. Oferują bardzo szybki zadruk dużej ilości etykiet. Wyposażone są w wiele udogodnień takich jak obcinaki i odklejaki etykiet oraz liczne złącza interfejsu. Wykorzystywane są na liniach produkcyjnych, magazynach oraz wielu miejscach gdzie wymagana jest niezwykła trwałość urządzenia oraz zadrukowywane są duże ilości etykiet.

Drukarka półprzemysłowa Zebra ZT410

Flagowy model drukarki półprzemysłowej firmy Zebra. Jest następcą bardzo popularnego modelu Zebra ZM400. Zebra ZT410 spełnia wszystkie wymagania Klientów, oferując wiele możliwości konfiguracyjnych. Od wyboru rozdzielczości głowicy pomiędzy, 203 dpi, 300 dpi, 600 dpi, do dyspozycji są modele z odklejakiem i nawijakiem podkładu, obcinakiem, nawijakiem etykiet. Dostępna jest również wersja z głowicą przeznaczoną do zadrukowywania etykiet RFID. Bardzo chętnie wybierane urządzenie przez Klientów, którzy są zadowoleni z urządzenia.

Drukarka półprzemysłowa Zebra ZT420

Drukarka taka sama pod względem interfejsów jak Zebra ZT410, z tą różnicą, że Zebra ZT420 jest przystosowana do zadruku etykiet o większej szerokości niż pozwala na to jej węższy odpowiednik. Możliwość konfiguracyjna jest dokładnie taka sama jak w przypadku ZT410. Wykorzystywana wszędzie, gdzie potrzebne są etykiety o większych wymiarach.

Drukarka półprzemysłowa Zebra ZT230

Półprzemysłowa drukarka kodów kreskowych Zebra ZT230 to urządzenie, które często jest wybierane przez Klientów. Posiada bardzo wydajny zadruk, wyposażona jest w wyświetlacz, oraz wiele możliwości konfiguracyjnych. Poza możliwością wyboru rozdzielczości głowicy, do dyspozycji jest opcja zamontowania obcinaka albo odklejaka. Dodatkowo poza podstawowymi interfejsami, można wyposażyć urządzenie w moduł Ethernet oraz Wi-Fi.

Drukarka półprzemysłowa Zebra ZT220

Jest to bliźniaczy model drukarki półprzemysłowej do Zebry ZT230, jednak jest okrojona z kilku elementów. Nie posiada wyświetlacza informującego o stanie drukarki, maksymalna długość taśmy termotransferowej jaką może pomieścić to 300 m – 150 m mniej niż w przypadku ZT230. Obudowa tej drukarki jest plastikowa, w porównaniu do wyższego modelu, gdzie jest metalowo – plastikowa. Zebra ZT220 jednak urządzeniem tańszym, który oferuje bardzo dobrej jakości wydruki i dużą wydajność. Chętnie wybierana przez Klientów.

Drukarka półprzemysłowa TSC MX240P

Dużą wytrzymałość i niezawodność drukarki zapewnia solidna konstrukcja, podstawa i szkielet urządzenia odlane są z aluminium i zamknięte w metalowej obudowie. W standardzie drukarka posiada dotykowy wyświetlacz LCD (4.3”), 6 przycisków, wbudowany Ethernet, dwa porty USB host do podpięcia klawiatury i czytnika kodów oraz interfejsy USB, RS232 i Centronics.

Drukarka półprzemysłowa Citizen CL-S700

Posiada mocną obudowę, która pozwala na nieprzerwane działanie w trudnych warunkach przemysłowych, a także produkcyjnych czy logistycznych. Citizen CL-S700 łatwo integruje się z istniejącymi już systemami. Nie sprawia także trudności przy pracach konserwacyjnych – wymiany materiałów eksploatacyjnych, a także taśm oraz etykiet przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dzięki konfiguracji z nożem rotacyjnym (obrotowym), jest często wybieranym urządzeniem przez Klientów chcących zadrukować satynę lub metki.

Drukarka półprzemysłowa Honeywell PM43/Intermec EasyCoder PM43

Honeywell EasyCoder PM43 to przemysłowa drukarka termiczna (opcjonalnie również termotransferowa) przeznaczona do pracy w trudnym środowisku przemysłowym. Urządzenie oferuje zadruk etykiet z prędkością do 300 mm/s (203 dpi, 300 dpi) w wysokiej rozdzielczości do 406 dpi. Intermec EasyCoder PM43 posiada solidną, metalową konstrukcję dzięki czemu sprawdza się doskonale w wymagających warunkach w magazynach, halach produkcyjnych, centrach transportowych, dystrybucyjnych.

Sprawdź najlepsze półprzemysłowe drukarki etykiet w sklepie 4labels.pl

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.