4MAG – Aplikacja mobilna Subiekt – magazyn

To program do obsługi magazynu, który przygotowaliśmy z myślą o użytkownikach małych i średnich firm różnych branż, gdzie konieczna jest kontrola nad ruchem towarów, przyspieszenie operacji magazynowych, czy rozszerzenie funkcjonalności Subiekt GT, nexo, Navireo.

Nasz asystent magazyniera jest intuicyjny i prosty w obsłudze, dostosowany do pracy z dowolnym urządzeniem mobilnym i każdym telefonem wyposażonym w system Android.

Jeśli prowadzisz jakąkolwiek sprzedaż detaliczną, czy hurtową poprzez sklep stacjonarny, czy internetowy oraz posiadasz już program Subiekt GT, Subiekt nexo, Navireo – to aplikację w bezpłatnej wersji demo.

4MAG - Licencja Startowa - Licencja Bezterminowa
(Serwer + Kolektor) - Licencja startowa dla danego podmiotu, zakup licencji upoważnia do dożywotniego/bezterminowego korzystania z Aplikacji. Przez pierwszy rok od zakupu Abonament na Aktualizacje gratis.
909,00  (1118,07  z VAT)
4MAG - Rozszerzenie licencji o 1 stanowisko
Licencja na dodatkowe stanowisko mobilne, upoważnia podmiot do dożywotniego/bezterminowego korzystania z aplikacji. W momencie zakupu licencji, Abonament na Aktualizacje aktywuje się na okres roku gratis.
449,00  (552,27  z VAT)
4MAG - Aktualizacja Aplikacji - roczny abonament
Roczny Pakiet uprawniający do wszystkich Aktualizacji dla Aplikacji (Dla licencji bezterminowych), zakup na podmiot, niezależnie od ilości aktywnych licencji.
349,00  (429,27  z VAT)
4MAG - Abonament 1 Miesiąc
Abonament czasowy na użytkowanie Aplikacji w pełnej wersji, dostęp do najnowszych Aktualizacji oprogramowania.
79,00  (97,17  z VAT)
4MAG - Abonament 12 Miesięcy
Abonament czasowy na użytkowanie Aplikacji w pełnej wersji, dostęp do najnowszych Aktualizacji oprogramowania.
769,00  (945,87  z VAT)