Mobilne rozwiązania bez informatyka

sie 30, 2019 | Aplikacje mobilne

W dzisiejszym świecie biznesu trudno sobie wyobrazić działanie firmy bez technologii, czy aplikacji. Postęp pozwala nie tylko na przyspieszenie obsługi różnych procesów, co przekłada się na obsługę klienta, ale również zwiększa zysk. W wielu wypadkach firmy zatrudniają całe zespoły informatyczne. Jednak nie każdy przedsiębiorca, może sobie pozwolić na taki ruch. Rozwiązaniem są usługi wsparcia.

Firma COM4IT od lat zajmuje się mobilnymi rozwiązaniami, które mają przyspieszać obsługę procesów magazynowych oraz sprzedaży. Nasze aplikacje 4MAG oraz 4SALES zintegrowane są z programami Subiekt GT, Subiekt nexo, a także oferują synchronizację poprzez wymianę plików tekstowych. Programy działają w oparciu o najpopularniejszy dzisiaj system – Android.

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się zapytaniom od klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy nowe produkty:

– Aplikacja 4MAG Pakiet z wdrożeniem,


– Aplikacja 4SALES Pakiet z wdrożeniem.


Produkty te, są skierowane do przedsiębiorców, którzy chcą usprawnić obsługę magazynu oraz sprzedaży, jednak nie mają w swoich szeregach informatyków czy osób technicznych, które mogłyby zająć się wdrożeniem rozwiązania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie biznesu nie jest prostą sprawą, a właściciele często muszą zarządzać wieloma zadaniami.
Pakiety „Aplikacja z wdrożeniem” są gwarancją, że w razie jakiegokolwiek problemu z instalacją oprogramowania, klient może zadzwonić, a nasz zespół wsparcia odpowie na pytania, udzieli pomocy i pomoże wdrożyć aplikację. Każdy z pakietów zawiera licencję startową na jeden terminal mobilny, jedną licencję na serwer wymiany danych i dwie godziny pomocy zdalnej.
Zapraszamy do testowania naszych aplikacji 4MAG oraz 4SALES. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.