Super promocja na terminale kodów kreskowych Honeywell!

gru 20, 2017 | COM4IT

Pospiesz się i kup u nas w mega niskiej cenie kolektor danych Honeywell w komplecie z oprogramowaniem do zarządzania magazynem! Promocja obowiązuje do końca roku 2017.

Komputery mobilne: Honeywell CK3X, Honeywell EDA50, Honeywell Dolphin 6110 wraz z oprogramowaniem 4MAG E-Commerce i 4MAG Inwentaryzacja w najniższej cenie na rynku! Autorskie oprogramowanie pozwala na zarządzanie magazynem lub przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych, a niezawodne i wydajne komputery przenośne Honeywell usprawnią pracę Tobie i Twoim pracownikom. Sprawdź co zyskasz dzięki naszym zestawom.

Terminale kodów kreskowych Honeywell CK3X i Dolphin 6110 zostały precyzyjnie dopasowane do oprogramowania z którym są dystrybuowane. Mocne i odporne na ciężkie warunki kolektory kodów kreskowych Honeywell zostały dopasowane do oprogramowania magazynowego 4MAG w wersji E-Commerce, który pozwala na integrację z programami ERP takimi jak Subiekt GT. Umożliwia tworzenie dokumentów magazynowych (PZ, WZ, PM), podgląd stanów magazynowych, kompletacje zamówień Klienta oraz inwentaryzację magazynu.

Natomiast urządzenie do odczytu kodów kreskowych Honeywell EDA50 zostało połączone w zestaw z oprogramowaniem 4MAG Inwentaryzacja Środków Trwałych, ponieważ podczas wykonania spisu z natury nie potrzebne jest urządzenie tak trwałe i odporne na warunki atmosferyczne jak urządzenia używane na magazynie. EDA50 wyposażona w system Android i spory wyświetlacz jest idealnym rozwiązaniem potrzebnym podczas wykonywania inwentaryzacji środków trwałych.

Kupując zestaw objęty promocją na naszym sklepie 4labels.pl zaoszczędzisz do 20% ceny. Terminale Honeywell jeszcze nigdy nie były tak tanie. Ilość urządzeń ograniczona. Oferta obowiązuje do końca roku 2017. Pospiesz się!

Sprawdź ofertę promocyjną na urządzenia Honeywell na naszym sklepie!

 

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.