Słuchamy naszych klientów – wprowadzamy nowe usługi.

lip 25, 2019 | Usługi

Usprawnienie różnych procesów w firmach to konieczność, szczególnie jeśli nie chce się zostać w tyle za konkurencją. Funkcjonalność naszych aplikacji została tak zaprojektowana, by w możliwie najprostszy sposób zapewnić funkcjonowanie magazynu oraz usprawnić proces mobilnej sprzedaży.

Testowanie demo aplikacji 4MAG oraz 4SALES zawsze jest bezpłatne. Na powtarzające się prośby naszych klientów, wprowadziliśmy usługę wsparcia w instalacji i konfiguracji.

Usługa skierowana jest głównie do małych przedsiębiorstw, gdzie nie zawsze dostępny jest informatyk. Wykupując usługę wsparcia w instalacji i konfiguracji, klient ma pewność, że w razie pojawienia się problemów lub braku wiedzy, zapewnimy mu wsparcie w zakresie konfiguracji Subiekta, serwera oraz naszej aplikacji.
W naszej ofercie znajdują się również usługi wsparcia, serwisowe i opieka informatyczna.
Więcej na naszej stronie: https://www.4labels.pl/uslugi.html
Dlaczego warto wykupić usługę wsparcia przy instalacji i konfiguracji aplikacji mobilnych 4MAG i 4SALES? Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Lepiej testować rozwiązanie i usprawniać pracę, niż spędzić kilka godzin szukając informacji, jak rozwiązać problem techniczny.
Nasze aplikacje są najtańszym na rynku rozwiązaniem dedykowanym mobilnej obsłudze magazynu oraz sprzedaży. Nie obciążamy naszych klientów niepotrzebnymi kosztami.
Zapraszamy do testowania naszych aplikacji 4MAG oraz 4SALES. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.