Przemysłowa drukarka Sato CL4NX

paź 18, 2015 | Sprzęt Auto-ID

Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się przemysłowa drukarka Sato CL4NX. To stosunkowo nowy produkt, który miał swoją premierę w zeszłym roku i odkąd pojawił się w sklepie 4labels (LINK) wzbudza ciągłe zainteresowanie. Klienci zaś, którzy zdecydowali się na zakup nie sygnalizują jakichkolwiek problemów z urządzeniem. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć nieco specyfikę i najbardziej charakterystyczne cechy modelu CL4NX.

Do wyboru mamy możliwość wydruku termicznego lub termotransferowego, a w zależności od wybranej konfiguracji rozdzielczość drukarki to 203, 305 lub 609 dpi. W dodatku, co dosyć istotne i rzadkie w drukarkach etykiet, możemy zaaplikować taśmę termotransferową o długości 600m (maksymalna długość dopuszczalna przez większość innych producentów to 450m).

Zmiana zaszła także w maksymalnej średnicy rolki etykiet – CL4NX dopuszcza rolki o średnicy wynoszącej aż 10’ (24,5cm). Ta cecha wraz z wcześniejszą informacją o dłuższej taśmie powoduje, że rzadziej będziemy podczas wydruku wymieniać materiały eksploatacyjnie, co pozwoli też zaoszczędzić sporo czasu.

Drukarka CL4NX została przystosowana do pracy w trudnych warunkach środowiskowych – zarówno jeśli chodzi o zewnętrzną konstrukcję (pokrywy i wrzeciona zbudowane są z odlewu aluminium), jak i newralgiczne elementy tj. głowice drukująca i wałki dociskowe, o których przedłożonej żywotności zapewnia Sato.

Do wymiany głowicy i wałka nie potrzebujemy żadnych narzędzi, co zapewnia szybką i bezproblemową wymianę (kąt otwarcia głowicy wynosi aż 60 stopni).

Pełnokolorowy wyświetlacz LCD prezentuje nie tylko komunikaty (do wyboru menu w 30-językach, w tym po polsku), ale również filmy instruktażowe, na których zobaczymy m.in. jak prawidłowo założyć media, konserwować sprzęt lub wymieniać głowicę.

Standardowe interfejsy w jakie została wyposażona drukarka to Ethernet (LAN), USB (typ A i B), IEEE1284, szeregowy RS232C, Bluetooth i EXT. Oczywiście dokupić można również moduł Wi-Fi.

Sato zapewnia też szybkość i wydajność wydruku oraz obsługę znajdujących się w standardzie emulacji SZPL, STCL, SDPL i SIPL. Wszystkie powyższe parametry czynią z modelu Sato CL4NX drukarkę, którą należy poważnie brać pod uwagę przy decyzji o zakupie przemysłowej drukarki kodów kreskowych. Aby zasięgnąć większą ilość informacji na temat drukarki oraz poznać warunki cenowe wraz z jej aktualną dostępnością zapraszamy do kontaktu (LINK).

Na koniec jeszcze efektowna prezentacja video drukarki Sato CL4NX:

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.