Już teraz kupując drukarkę etykiet w sklepie 4labels.pl możesz skorzystać z naszych posprzedażowych pakietów, dzięki którym klient będzie mógł skorzystać z darmowych przeglądów technicznych i telefonicznej pomocy technicznej. Pakiety dzielą się na trzy rodzaje: pakiet Brązowy, Srebrny i Złoty. Poniżej prezentujemy zestawienie poniższych usług znajdujących się w pakietach.

Posprzedażowe pakiety dla biurkowych drukarek etykiet:

Posprzedażowe pakiety dla półprzemysłowych i przemysłowych drukarek etykiet:

Zakup pakietów usług jest możliwy do 30 dni od daty zakupu drukarki w naszej firmie. Dzięki regularnie przeprowadzanym przeglądom (gwarantowanym w naszych pakietach) klienci mają pewność, że drukarka pozostanie w pełni sprawna oraz będzie zapewniona bieżąca kontrola jej stanu technicznego. Klienci posiadający pakiety posprzedażowe mogą liczyć na telefoniczną pomoc w rozwiązywaniu problemów. W razie ewentualnej naprawy gwarantujemy również dostarczenie klientowi zastępczej drukarki o parametrach zbliżonych do posiadanego modelu, która zapewni klientowi ciągłość produkcji. Przy opcji pakietu Srebrnego i Złotego klient otrzymuje 5000 sztuk etykiet papierowych lub termicznych gratis.

Zachęcamy do zakupu pakietów oraz łączenia ich z wydłużonymi pakietami gwarancyjnymi oferowanymi przez producentów drukarek.