Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży

maj 20, 2013 | COM4IT

Rozpisaliśmy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do składania aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny. Poniżej treść ogłoszenia:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

– Obsługa Klientów firmy i dbanie o pozytywne relacje z nimi,

– Pozyskiwanie Klientów (telefoniczne, mailowe),

– Przygotowywanie ofert handlowych, realizacja zamówień,

– Współpraca z wiodącymi producentami rozwiązań Auto-ID,

– Obsługa logistyki i dokumentacji

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe,

– Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientami (minimum 2 lata),

– Doskonała organizacja pracy, wysoka motywacja, zaangażowanie,

– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

– Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

– Znajomość branży IT i Auto –ID oraz rynku aplikacji mobilnych,

– Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania mobilnego,

– Znajomość programu Subiekt GT,

– Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

– Umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

– Wynagrodzenie stałe + prowizje adekwatne do wyników,

– Pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się branży,
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dobra lokalizacja, praca pn-pt : 8-16, szkolenia)

Oferty składające się z CV oraz listu motywacyjnego prosimy przesyłać na adres: praca@com4it.com. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.