Nowość! Terminal Honeywell Dolphin CT50

wrz 16, 2015 | NFC/RFID, Sprzęt Auto-ID, Urządzenia mobilne

Kolejna nowość w portfolio Honeywell, tym razem w obszarze terminali mobilnych. Nowy model nosi nazwę Honeywell Dolphin CT50 i jest to kolejny, po terminalu Dolphin 70e, smartfonowy terminal tej marki. Dolphin CT50 wyposażony został we wszystkie moduły i technologie, które są standardem w nowych modelach terminali. Dzięki skanerowi typu imager pozwala na odczyt zarówno kodów 1D jak i 2D. Posiada Bluetooth, Wi-Fi, komunikację bliskiego zasięgu  NFC, aparat (8 megapikseli), procesor 2,3GHz. Dostępny jest w kilku konfiguracjach – w zależności od wyboru będzie to model z systemem Windows Embedded Handheld 8.1 lub Android (4.4). W droższych konfiguracjach mamy też łączność 4G i GPS.

Stopień odporności terminala to bardzo dobre IP67, co daje możliwość użytkowania go w trudnych warunkach środowiskowych. Honeywell Dolphin CT50 wyposażony został w dotykowy wyświetlacz o przekątnej wynoszącej aż 11,9cm (4,7”) co czyni go liderem w tym względzie jeśli chodzi o terminale Honeywell – największy wyświetlacz oferowały dotychczas modele Dolphin 70e i 75e (4,3”). Na ten parametr zdecydowanie powinni zwrócić uwagę Klienci oczekujący terminali z możliwie dużym wyświetlaczem. Bateria o pojemności 3950mAh pozwala – według danych producenta – na ponad 12-godzinny czas pracy, bez konieczności ładowania, co np. w firmach produkcyjnych czy magazynach zapewnia możliwość ciągłej pracy z terminalem przez całą zmianę.

Terminal Honeywell Dolphin CT50 znajduje się już od niedawna w ofercie sklepu 4labels (LINK), w przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.