Nowość! Tablet przemysłowy Zebra ET50/55

wrz 22, 2015 | Sprzęt Auto-ID, Urządzenia mobilne

Jedynym dotychczas tabletem typu enterprise jaki w swoim portfolio posiadała Zebra był model ET1 (wtedy jeszcze to urządzenie nazywało się Motorola ET1). Rosnące zapotrzebowanie Klientów w tego typu sprzęt zachęciło Zebrę do pracy nad kolejnym produktem tego typu. I tak oto miał niedawno swoją premierę tablet przemysłowy Zebra ET50/55. Ma on szansę zaistnieć na rynku choćby z uwagi na fakt, iż niewiele tabletów klasy enterprise liczących się producentów występuje obecnie na rynku oraz niewygórowaną cenę w stosunku do jakości i możliwości jakie daje.

Tablet w zależności od konfiguracji może różnić się kilkoma parametrami. Pierwszym z nich jest system operacyjny – do wyboru Android 5.1 Lollipop lub Windows Embedded 8.1 Industry Pro. Innym elementem jest obecność modułu 3G (HSDPA+) w wersji ET55. Wybrać możemy również wielkość wyświetlacza, tablet dostosowany został zarówno do wersji 8.3’’ jak i 10.1’’.

Zebra zapewnia o dużej wytrzymałości swojego tabletu – wytrzymuje upadki z wysokości 1 metra, a norma szczelności urządzenia to IP65, co daje pełną ochronę przed wnikaniem pyłu, dzięki czemu też ET50 sprawdza się w trudnych warunkach środowiskowych. Dodatkowo dokupić można także ramę/osłonę zapewniającą jeszcze większą wytrzymałość w przypadku ewentualnych upadków (upadek nawet z wysokości 1,8 metra).

Jeśli chodzi o sczytywanie kodów kreskowych to Zebra zapowiada możliwość opcjonalnego dodania engine’u skanującego umożliwiającego odczyt kodów 1D i 2D. Standardowo – niezależnie od konfiguracji – tablet wyposażony jest w USB, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, aparat na przednim i tylnym panelu, procesor Intel Quad Core 2.4GHz oraz pamięć RAM 4GB i Flash 64GB. Wyświetlacz dotykowy (szkło Gorilla Glass) umożliwia zarówno pracę rękawicach jak i bez nich oraz z wykorzystaniem rysika.

Tablet Zebra ET50/55 można już nabyć w sklepie internetowym 4labels.pl (LINK).

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.