Nowość! Drukarka biurkowa Honeywell PC42t

wrz 3, 2015 | Sprzęt Auto-ID

Honeywell rozszerzył właśnie portfolio swoich drukarek desktopowych o model Honeywell PC42t. Kompaktowa i prosta w obsłudze drukarka biurkowa zapewnia wydruk termiczny jak i termotransferowy niedużych ilości etykiet, świetnie sprawdzając się przede wszystkim w zastosowaniach handlowych. Umożliwia wydruk etykiet o maksymalnej szerokości 110mm (sam zadruk to maksymalnie 104mm) w standardowej rozdzielczości 203 dpi.

Drukarka występuje w kilku konfiguracjach o zróżnicowanym interfejsie – standardowo wyposażona w USB, opcjonalnie może mieć też wbudowane wejście RS232 oraz Ethernet. Ciekawą i nietypową wśród drukarek etykiet opcją jest możliwość wyboru konfiguracji takiej, gdzieś średnica gilzy na ribbon (taśmę termotransferową) wynosi 12,7mm lub 25,4mm, co daje możliwość aplikowania taśm różnej długości.

Honeywell PC42t wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną – niższą niż większość drukarek biurkowych, przy czym pamiętajmy, że model ten umożliwia wydruk tak termiczny jak i termotransferowy. Ze szczegółową wyceną i rozpiską konfiguracji zapoznać się można na sklepie 4labels.pl (LINK),

Na zdjęciu panel z interfejsami USB, RS232, miejsce na interfejs Ethernet oraz gniazdo zasilacza:


Wnętrze drukarki po otworzeniu obudowy i założeniu rolki z etykietami (maksymalna średnica takiej rolki to 127mm):

W skład zakupionego zestawu wchodzi drukarka, kabel USB, zasilacz i kabel zasilający. Standardowa gwarancja na drukarkę wynosi 12 miesięcy (6 miesięcy na głowicę).

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.