Nowość! Czytnik ręczny Datalogic Heron HD3430

paź 26, 2015 | Kody QR, Sprzęt Auto-ID

W ofercie Datalogica jak i naszego sklepu (LINK) pojawił się nowy skaner ręczny z popularnej rodziny skanerów Heron. Najnowszy model opatrzony został nazwą HD3430. Na pierwszy rzut oka wyróżnia go bardzo nowoczesny design, jednak cech, o których warto wspomnieć jest w przypadku nowego czytnika Datalogic znacznie więcej.

Heron HD3430 doskonale radzi sobie ze sczytywaniem kodów 1D i 2D – nie tylko zadrukowanych na etykietach, ale również (dzięki engine’owi skanującemu Area Imager), odczytuje informacje znajdujące się np. na wyświetlaczu smartfonu, tabletu czy innych urządzeniach elektronicznych. Podczas sczytywania zaś możemy zobaczyć, tak jak na poniższym zdjęciu, opatentowaną przez Datalogic technologię Green Spot, sygnalizującą prawidłowy odczyt kodu.

 

Czytnik posiada multi-interface (USB, RS232 i PS/2) oraz normę szczelności IP40. Ta ostatnia nie jest może najwyższa, natomiast Heron HD3430 nie jest też przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych – swoje zastosowanie znajduje raczej w sprzedaży detalicznej i zastosowaniach biurowych. Skaner daje też możliwość automatycznej zmiany między ręcznym trybem sczytywania, a tzw. hands-free mode (tryb, w którym skaner znajduje się w podstawce i po wykryciu w zasięgu skanowania kodu automatycznie skanuje go). Urządzenie dostępne jest, do wyboru, w kolorze białym i czarnym.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.