Naprawy drukarek Zebra, przeglądy techniczne i inne usługi serwisowe z oferty COM4IT

lis 8, 2015 | COM4IT, Sprzęt Auto-ID

Z perspektywy Klienta posiadającego w swojej firmie drukarkę kodów kreskowych, rzeczą niezmiernie ważną jest utrzymania ciągłości produkcji etykiet oraz bieżąca kontrola nad sprawnością i stanem technicznym urządzeń. Od dłuższego już czasu posiadamy certyfikat Zebra ZASP (Zebra Authorised Service Provider) uprawniający od realizowania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz innych usług serwisowych dla drukarek etykiet Zebra (LINK). Wykwalifikowany zespół techników każdego dnia realizuje tego typu zlecenia dla naszych Klientów, widzimy też stale rosnące zainteresowanie tą częścią naszej oferty.

Najpopularniejsze usługi techniczne wybierane wśród naszych Klientów

Zestawienie zawiera najczęściej wybierane spośród oferowanych przez nas usług, przez Klientów naszego sklepu.

Naprawy pogwarancyjne

Wykonujemy odpłatnie naprawy po upływie standardowego czasu gwarancji. Diagnozujemy co jest przyczyną nieprawidłowego działania (bądź jego braku) drukarki, przedstawiamy Klientowi kosztorys oraz instalujemy nowe części i testujemy drukarkę pod kątem poprawnego działania.

Przeglądy techniczne drukarek

Podczas przeglądu technicznego dokonujemy konserwacji drukarki oraz jej podzespołów, oraz sugerujemy Klientowi, które komponenty są już zużyte na tyle, iż niedługo mogą stanowić problem dla funkcjonowania drukarki. Przegląd techniczny ma na celu przede wszystkim utrzymanie drukarki w dobrym stanie techniczny jak i prewencyjne wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń dla jej przyszłego działania.

Instalacje komponentów w drukarce

O ile wymiana głowicy czy wałka dociskowego nie stanowi już w nowych modelach drukarek większego problemu, to już np. instalacja obcinaka, nawijaka wewnętrznego, wymiana panelu z wyświetlaczem czy płyty głównej do najłatwiejszych nie należy. Za niewielką opłatą montujemy dodatkowe komponenty, testując następnie ich kompatybilność z pozostałymi podzespołami.

Podmiana drukarki na czas naprawy

Dużym problemem dla Klienta nie posiadającego „zapasowej” drukarki jest moment, gdy należy wysłać sprzęt do naprawy, która to może trwać nawet do dwóch tygodni (o ile Klient nie wykupił wcześniej pakietu serwisowego tj. Zebra OneCare). Zapewniamy naszym Klientom odpłatną możliwość wypożyczenia drukarki o zbliżonych parametrach na czas naprawy – posiadamy zarówno drukarki biurkowe, półprzemysłowy i przemysłowe o różnych rozdzielczościach druku. To bardzo ważne z perspektywy Klienta, gdyż pozwala mu zachować ciągłość produkcji na sprzęcie o analogicznych parametrach.

Powyżej opisaliśmy najpopularniejsze usługi, które stanowią wartość dodaną do zakupu drukarek etykiet Zebra, z których coraz częściej i chętniej korzystają nasi Klienci. Oczywiście świadczymy również bardziej niestandardowe usługi jak zaawansowane konfiguracje i integracje drukarek, wgrywanie specjalistycznych czcionek, czy usługi szkolenia z zakresu obsługi sprzętu. Cennik wszystkich powyższych usług oraz ich bardziej rozbudowany opis znaleźć można w sklepie 4labels (LINK) i poprzez kontakt z naszym działem handlowym (LINK).

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.