Nadruk etykiet samoprzylepnych

sty 18, 2016 | COM4IT, Sprzęt Auto-ID

Jeżeli mają Państwo zapotrzebowanie na zadruk etykiet samoprzylepnych i nie chcą równocześnie inwestować w zakup drogiej, przeznaczonej do tego drukarki, to mamy w swojej ofercie usługę, która spełni Państwa oczekiwania! Na podstawie przesłanych projektów bądź wytycznych odnośnie wzorca etykiet, możemy zadrukować Państwu dowolną ilość etykiet termicznych, termotransferowych (papierowych) bądź foliowych (LINK).

Posiadamy profesjonalne drukarki marki Zebra, wyposażone w głowice 203, 300 oraz 600 dpi, co umożliwi właściwe dopasowanie rozdzielczości wydruku do potrzeb i uwarunkowań projektu etykiety. Niezależnie od tego bowiem czy Klient ma potrzebę drukować duże ilości etykiet, niestandardowe elementy bądź bardzo małe czcionki – nasz sprzęt sprosta tym wymaganiom.

Klient na wstępie definiuje rodzaj etykiet, ich rozmiar, ilość jak i sposób konfekcjonowania (średnicę wewnętrzną gilzy oraz ilość etykiet na rolce), a następnie otrzymuje wycenę całej realizacji. Jesteśmy elastyczni i staramy się jak najbardziej dostosować do potrzeb Klienta. Za jednostkę rozliczeniową przyjmujemy czas potrzebny na realizację wydruku. Czas wykonania usługi zaś zależny jest od ilości etykiet, każdorazowo przedstawiany do akceptacji przez pracownika naszego działu handlowego.

Uwaga: Usługa dotyczy wydruku termicznego bądź termotransferowego z użyciem czarnej taśmy barwiącej – w przypadku zainteresowania wielokolorowym nadrukiem etykiet prosimy zwrócić się z zapytaniem o przedstawienie kosztorysu do naszego działu handlowego.

Już teraz zachęcamy więc do przesyłania zapytań!

Telefon: 33 810 54 34, email: sklep@4labels.pl

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.