Mobilny Subiekt nexo

lut 12, 2018 | Aplikacje mobilne, COM4IT, Nowe technologie, Sprzęt Auto-ID

Nowy produkt firmy Insert o nazwie Subiekt nexo, został stworzony aby z czasem zastąpić oprogramowanie Subiekt GT. Posiada więcej funkcji, bardziej przyjazny interfejs, dzięki czemu jest wygodniejszy dla użytkownika. Problem pojawia się jednak taki, że rozwiązania partnerskie dla Subiekta GT nie są kompatybilne z Subiektem nexo. Dlatego pojawia się problem co w przypadku potrzeby posiadania przenośnego Subiekta nexo?

Program Subiekt GT obecny był na rynku przez wiele lat, umożliwiając firmom partnerskim tworzenie rozwiązań oraz wtyczek do oprogramowania. Szeroki wybór możliwości pomiędzy oprogramowaniem magazynowy, produkcyjnym oraz wieloma innymi dodatkami dla Subiekta sprawił, że wiele firm korzysta obecnie z rozwiązań opartych o system ERP Subiekt GT. Taka sytuacja wymusza korzystanie z programu Subiekt GT i uniemożliwia wdrożenie programu Subiekt nexo. Jeśli firma korzysta z dodatku magazynowego i będzie chciała zmienić swój ERP na Subiekt nexo, będzie musiała zrezygnować również z dodatku albo pozostać przy aktualnym systemem handlowo-sprzedażowym.

Czy jest Subiekt nexo na urządzenia przenośne?

Jeśli prowadzisz sklep oparty o Subiekta GT i zatrudniasz mobilnych handlowców, potrzebujesz zdalnego dostępu do bazy towarów w Subiekcie. Zdecydowanie ułatwia to pracę przedstawicieli handlowych, którzy mają podgląd do aktualnych stanów magazynowych, przez co unikają błędów w postaci zamówień towarów, których aktualnie brakuje na magazynie. Jeśli zatem posiadasz takie rozwiązanie dla Subiekta GT, nie będziesz miał możliwości wymiany systemu ERP na nexo, ponieważ utracisz możliwość korzystania z rozwiązania dla mobilnych handlowców. Jest jednak na to rozwiązanie.

Mobilny Subiekt nexo

Istnieje możliwość mobilnego dostępu do Subiekta nexo. Wymagane jest oprogramowanie 4SALES Mobilny Handlowiec, które jest dostępne zarówno dla Subiekta GT oraz nexo, co pozwala na ewentualną zamianę systemów Subiekt bez ryzyka pozbycia się oprogramowania do obsługi mobilnej Subiekta.

Wybierz oprogramowanie otwarte na zamianę z Subiekta GT na nexo

Oferujemy rozwiązania, które współpracują zarówno z wersją programu Subiekt GT jak i Subiekt nexo. Dzięki temu nie musisz się martwić, że rozwiązanie partnerskie dla Subiekt, które posiadasz nie będzie działało kiedy zmienisz swój ERP na nexo. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz rozwinąć funkcjonalności programu Subiekt bez utraty dodatków. Takim sposobem możesz nawet wymienić obecny system handlowy na program nexo Pro, co znacznie zwiększa ilość dostępnych funkcji.

4SALES Mobilny Handlowiec

Posiadamy rozwiązanie, które umożliwia zdalny dostęp do subiekta nexo oraz GT. Oprogramowanie jest dostępne na urządzenia z systemem Android, dzięki czemu pracownicy mobilni mogą korzystać z urządzeń przenośnych typu tablet, smartfon oraz terminal kodów kreskowych. Zobacz inne rozwiązanie dla nexo i Subiekta GT

Sprawdź oprogramowanie 4SALES

 

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.