Program sprzedażowy do sklepu

Rozwój handlu i sprzedaży wymusza na firmach poszukiwanie nowych rozwiązań i otwieranie się na potrzeby klientów. Rozwijające się sieci sklepów, czy sklep, powinien być otwarty na nowe kanały sprzedaży, a także na automatyzacje, które usprawnią zarządzanie oraz codzienną pracę przy obsłudze sklepu. W Com4It przygotowaliśmy aplikacje, które doceni każdy każdy właściciel sklepu, w tym także sklepu internetowego.

Program do sprzedaży
program do sprzedaży
Program do sprzedaży

Oprogramowanie sklepu – w czym pomaga

W dzisiejszych czasach klient jest bardzo wymagający. Obsługa musi przebiegać na najwyższym poziomie, a czas zrobienia zakupów, dostawy towaru, tak samo jak i formalności związane z zakupem ograniczone do minimum. Często wykorzystywane są sprawdzarki cen i koniecznością już jest dedykowaney program dla sklepu. Jeżeli posiadasz własny sklep i na którymś z tych etapów pojawi się problem, to istnieje duże ryzyko utraty klienta.

Dlatego też do prowadzenia sklepu wykorzystywane są specjalistyczne oprogramowania, które w łatwy sposób pozwalają nam na wprowadzanie zmian i wygodne zarządzanie każdym z procesów sprzedażowych. Inwestując w oprogramowanie do Twojego sklepu, możesz liczyć na wiele ciekawych funkcjonalności, które usprawnią codzienną pracę każdego z Twoich pracowników. Program sprzedażowy to łatwy dostęp do wszystkich danych, w tym faktur, produktów, zmieniających się cen, magazynu sklepu. Posiadając dużą bazę produktów, co jest charakterystycznie głównie dla sklepu internetowego, konieczne wręcz jest zarządzanie sprzedażą przy pomocy specjalistycznego oprogramowania.

Program do sprzedaży

Do kogo kierowane są nasze aplikacje?

Rozwiązania wdrażamy w małych i średnich przedsiębiorstwach. Naszymi Klientami są firmy posiadające sieci sklepów i sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, przedstawicieli w terenie czy inne punkty obsługi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo rozbudowany jest rynek e-commerce. Dlatego też możliwość integracji oprogramowania sprzedażowego z naszymi aplikacjami otwiera nowe możliwości na wygodną i mobilną pracę. Sprawdź co może zyskać Twój sklep dzięki 4MAG oraz 4SALES!

 

4SALES:

 • aplikacja dla mobilnego handlowca,
 • wygodna praca w terenie,
 • raporty sprzedażowe, dostęp do
 • wszystkich transakcji w sklepie,
 • aplikacja pracująca jako czytnik
 • kodów kreskowych i QR,
 • dostęp każdego z kontrahentów, łatwe
 • zmiany danych w sklepie,
 • funkcjonalności twojego programu
 • sprzedażowego w telefonie.

4MAG:

 • organizacja pracy magazynu z telefonu,
 • stały dostęp do każdego ruchu towaru w magazynie,
 • dodawanie nowych towarów z dowolnego miejsca,
 • aplikacja pracująca jako czytnik
 • kodów kreskowych i QR,
 • krótszy czas pracy i eliminacja błędów,
 • pełna integracja z Subiekt GT. nexo, Navireo, Baselinker
Program do sprzedaży

Posiadasz własny sklep, prowadzisz sprzedaż hurtową, sprzedaż internetową? Skorzystaj z jednej z naszych dedykowanych aplikacji mobilnych lub połącz ich funkcjonalności sprawnie zarządzając magazynem i sprzedażą. Aplikacje 4MAG oraz 4SALES współpracują ze sobą. 

Jesteś zainteresowany rozwojem Twojego programu sprzedażowego do sklepu? Zapraszamy do skorzystania z naszych wersji demo i przetestowania przez 14 dni, czy 4MAG/4SALES sprawdzą się w Twojej firmie. Gwarantujemy wsparcie techniczne i stały rozwój naszych aplikacji.

Program do sprzedaży
Program do sprzedaży

Ulepsz swój sklep internetowy

Pracując w branży e-commerce doskonale wiesz, jak bardzo ważna jest automatyzacja. Wszystko w sklepie internetowym musi być dopięte dosłownie na ostatni guzik. Prowadzenie sklepu internetowego to ciągłe szukanie nowych klientów i dopasowanie rozwiązań do ich indywidualnych potrzeb. Konieczna jest współpraca z firmami kurierskimi, aktualizacja cennika towarów, współpraca z porównywarkami cen, nowoczesne systemy płatności powinny być w pełni zintegrowane z Twoim sklepem internetowym. Należy zwrócić szczególną uwagę na sprawną realizację zamówień i dostosowanie się do indywidualnych upodobań użytkownika. Wybierając odpowiednie oprogramowanie e-commerce ułatwisz sobie wiele z tych zadań. Znajdziesz tak odpowiedni program przeznaczony do zarządzania sklepem, ułatwiający obsługę klientów, tworzenia raportów finansowych, tworzenia dokumentów dostaw i wprowadzający lepszą kontrolę sprzedaży. Oprogramowanie sklepu internetowego to inwestycja, którą powinieneś się zainteresować, szczególnie jeżeli chodzi o drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, a także i inne urządzenia fiskalne.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz przekonać się jak codzienna praca w sklepach sieciowych może być jeszcze łatwiejsza. Nasze aplikacje to szereg usprawnień, w tym dostęp do statystyk sprzedaży i dokumentów magazynowych, ewidencji przychodów, pełnych danych kontaktowych, czy sprawne zarządzanie magazynem i stany ilościowe towarów Twoim telefonie! Zobacz jak łatwe może być pilnowanie stanów magazynowo ilościowych podczas prowadzenia sklepu internetowego. Nasi klienci mogą cieszyć się czytnikami kodów kreskowych gdziekolwiek się znajdują. Dzięki wygodnemu połączeniu z drukarkami fiskalnymi, etykiet, masz możliwość modyfikacji parametrów wydruku i korzystania z tych urządzeń z poziomu telefonu. Przenieś wszystkie procesy biznesowe do swojego telefonu i korzystaj z pełni funkcjonalnego sklepu w każdym miejscu.

 

Program do sprzedaży

Rozwiązania od Com4IT

Twój sklep korzysta z oprogramowania Subiekt GT, nexo, Navireo lub opiera się na platformie sprzedażowej Baselinker? Jeżeli tak to posiadamy doskonałe rozwiązanie do kompleksowego zarządzania sprzedażą kontroli stanów magazynowych. Com4IT nie tworzy osobnych programów sprzedażowych. Nasze aplikacje pozwolą Ci korzystać z Twojego sprawdzonego programu przy pomocy urządzenia mobilnego. Aplikacje 4MAG oraz 4SALES, dzięki pełnej integracji z dedykowanymi programami dla handlu i sprzedaży, przekształcą telefon z systemem Android, w centrum dowodzenia Twoją firmą. Dodatkową funkcjonalnością jest mobilny skaner kodów kreskowych oraz QR.

 

Program do sprzedaży

Rozwiązania wdrażamy w małych i średnich przedsiębiorstwach. Naszymi Klientami są firmy posiadające sklepy stacjonarne, internetowe, przedstawicieli w terenie czy inne punkty obsługi.

Nasi Klienci korzystają z aplikacji np. w takcie targów, co pozwala im nie tylko na zwiększenie rozpoznawalności marki, ale przede wszystkim przewagi nad konkurencją. Tam gdzie inni tylko prezentują towar, Ty możesz sprzedawać za pomocą terminali mobilnych. Dzięki naszej aplikacji 4SALES, handlowcy w terenie będą mogli zwiększyć efektywność swojej pracy poprzez sprawniejszą obsługę Klienta, np. wysłanie faktury mailem lub możliwość złożenia zamówienia w trakcie spotkania. Skorzystaj z naszej oferty jeżeli Twoja firma należy do grona małych i średnich przedsiębiorstw.