Oprogramowanie aptek

Możliwości nowoczesnego oprogramowania IT pozwalają na skuteczne usprawnienie pracy firm z rynku farmaceutycznego. Specjalistyczne systemy dla aptek to, nie tylko wygodne zarządzanie apteką, ale także i stanami magazynowymi, sprzedażą, dokumentami i wieloma innymi aspektami pracy. Firma Com4it przygotowała dedykowane aplikacje, które pozwolą przenieść najważniejsze funkcjonalności programu, prosto do Twojego telefonu!
programy lojalnościowe dla aptek, asortyment i recepty w programie
Oprogramowanie aptek
Oprogramowanie aptek

Systemy informatyczne w aptekach

Szukając pomocy przy organizacji pracy i zarządzaniu firmą, warto skorzystać z pomocy specjalistycznych systemów informatycznych. Te świetnie sprawdzają się w wielu placówkach sprzedażowych – również i w aptekach. Opieka farmaceutyczna powinna stać na wysokim poziomie, dlatego też wręcz koniecznością jest inwestycja w odpowiedni program. Wśród oprogramowań dla branży medycznej, można znaleźć zarówno świetne propozycje dla szpitali, lekarzy, jak i aptek. Inwestując w odpowiedni system, otrzymasz pełną kontrolę zarówno nad mniejszą placówką, jak i większą hurtownią leków. Dostęp do całej bazy zamówień, sprzedaży, niezbędne narzędzia do sprawnej obsługi klienta, taksacji recept, rozliczania refundacji, to tylko niektóre z korzyści, które przynoszą programy informatyczne.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji, a nawet bądź o krok przed nią! Łatwość zarządzania i dobra organizacja pracy w aptece to lepsze relacje z klientami i większa przyjemność zakupów. Wybierz jedno z naszych dedykowanych rozwiązań dla aptek i spraw, by Twoja firma zdecydowanie wyróżniała się na tle innych placówek.

Oprogramowanie aptek

System magazynowy w telefonie

Kontakt z klientem i sprzedaż bezpośrednia, są niewątpliwie bardzo ważnymi aspektami pracy apteki. Jednak za sprawą sprawnej obsługi klienta stoi odpowiednia organizacja magazynu. Łatwy dostęp do bazy produktowej, aktualizację stanów magazynowych i planowanie zamówień leków, są bardzo ważnymi czynnikami do prawidłowego funkcjonowania apteki.

Posiadasz system sprzedażowy Baselinker lub w Twojej aptece wykorzystywane jest jedno z oprogramowań Insert? Dzięki rozwiązaniu przygotowanemu przez Com4It będziesz mógł przenieść ich najważniejsze funkcjonalności do swojego telefonu. Przekonaj się jak łatwo i wygodnie możesz zarządzać magazynem swojej apteki z poziomu urządzenia mobilnego. Wykonuj swoje codzienne obowiązki i kontroluj stany magazynowe niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Oprogramowanie aptek
Oprogramowanie aptek
Oprogramowanie aptek

Oprogramowanie aptek – nasze rozwiązania

Nie tworzymy osobnych oprogramowań dla aptek – 4MAG to program dedykowany dla wykorzystujących w swoich firmach takiej programy jak Baselinker, Subiekt GT, nexo, Navireo. Dzięki instalacji naszej aplikacji w swoim telefonie (lub innym mobilnym urządzeniu z systemem Android), otrzymujesz pełen dostęp do bazy danych swojej apteki lub hurtowni. Pełna integracja z jednymi z najpopularniejszych programów sprzedażowych, pozwala na wykorzystywanie pełnych ich możliwości dosłownie wszędzie. Twój telefon staje się dosłownie centrum zarządzania apteką, jednocześnie przekształcając się w mobilny czytnik kodów kreskowych i QR. Dzięki tej dodatkowej funkcjonalności będziesz mieć zawsze przy sobie profesjonalny i łatwy w obsłudze skaner kodów kreskowych.

4MAG – korzyści

Zastanawiasz się jak dokładnie Twoja apteka, czy też sieci aptek, skorzystają z instalacji naszej aplikacji? Sprawdź najważniejsze korzyści:

  • zarządzanie stanami magazynowymi według dostaw,
  • drukowanie etykiet,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • kontrola ruchu towaru,
  • dostęp do bazy zamówień i przesyłek,
  • wykorzystanie telefonu jako skanera kodów kreskowych i QR,
  • praca w sieci oraz offline, także w środowisku lokalnym/chmurowym,
  • krótszy czas i mniejsza ilość błędów operacji magazynowych.
Oprogramowanie aptek

Nowoczesne rozwiązania dla sieci aptek

Przygotowane przez nas propozycje dla aptek są proste w obsłudze i instalacji. Naszym klientom oferujemy wsparcie IT, na każdym etapie wdrażania aplikacji. Wykorzystując swoje doświadczenia oraz sugestie naszych klientów, co 3 miesiące poszerzamy funkcjonalności naszych aplikacji, dzięki czemu jesteśmy zawsze na bieżąco z zapotrzebowaniem rynku farmaceutycznego.

Oprogramowanie aptek