Program do sklepu spożywczego

Prowadzisz sklep spożywczy i zastanawiasz się, jak możesz usprawnić swoją codzienną pracę? W wielu placówkach obsługa zamówień, magazynu i całego procesu sprzedaży, jest bardzo dużym wyzwaniem. Możesz jednak ułatwić sobie te zadania, wykorzystując oprogramowania od Com4it!

Program do sklepu spożywczego

Aplikacja rozszerzająca program do sklepu spożywczego

Nie tworzymy oddzielnych programów do sklepów, nasze rozwiązania to aplikacje, które znacznie poszerzają funkcjonalności popularnych programów Subiekt GT, nexo i Navireo. Decydując się na jedną z naszych aplikacji – 4MAG lub 4SALES, przekształcasz swój telefon lub inne urządzenie mobilny w czytnik kodów QR i kreskowych. Zyskujesz możliwość prowadzenia sprzedaży, kontrolowania stanów magazynowych i kompleksowego zarządzania Twoją firmą, gdziekolwiek się znajdujesz!

Program do sklepu spożywczego
Program do sklepu spożywczego

Korzyści dla sklepów spożywczych

Wykorzystując rozwiązania od Com4IT, Twój program dla sklepu jest zawsze przy Tobie. Pełna synchronizacja danych z Subiekt pozwala Ci na stałą kontrolę i weryfikację sprzedaży, sprawdzanie stanów magazynowych. Nasze aplikacje to rozwiązania dedykowane dla małych i średnich firm, a także dla dużych sieci sklepów. Sprawdź najważniejsze funkcjonalności dla Twojego sklepu spożywczego:

  • mobilna sprzedaż Subiekt (od zamówienia po fakturę końcową)
  • mobilne czytniki kodów kreskowych i QR
  • kontrola stanów magazynowych i pełna rejestracja ruchu towaru,
  • obsługa kodów dostaw,
  • kompletacja według lokalizacji na podstawie pól własnych w Subiekcie,
  • tworzenie zamówień od klientów.

Chcesz, aby klienci byli zadowoleni i ponownie odwiedzali Twój sklep? Sprawne zarządzanie i optymalizacja pracy pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał sklepu spożywczego!

Program do sklepu spożywczego

Nasze aplikacje dla sklepów spożywczych

Program sprzedażowy to podstawa w każdym sklepie spożywczym. Posiadasz sprawdzony system POS? Wykorzystujesz w swoim sklepie oprogramowanie Insert? Nasz program współpracuje z tymi rozwiązaniami, zapewniając kompleksową obsługę sklepu telefonu! Sprawdź nasze aplikacje 4MAG oraz 4SALES. Ich funkcjonalności usprawnią zarówno system mniejszych, pojedynczych sklepów, jak i większych placówek spożywczych. 4SALES to program przeznaczony do sprawnej obsługi sprzedaży, z kolei 4MAG pozwoli kompleksowo zarządzać stanami magazynowymi. Aplikacje mogą współpracować ze sobą.

4MAG

Korzystając z programu Subiekt GT i naszego oprogramowania 4MAG, w łatwy sposób kontrolujesz stany magazynowe i kontrolujesz ruch każdego towaru. Dostępny dla wielu użytkowników i urządzeń, przekształca je w mobilne czytniki kodów kreskowych. Łatwy w obsłudze i przyjazny interfejs, pozwalają na wygodną kontrolę towarów w sklepie. Możliwość pracy w trybie online oraz offline.

4SALES

Wszystkie narzędzia dla mobilnego handlowca w jednym miejscu. Wykorzystując 4SALES, otrzymujesz dostęp mobilny do funkcjonalności Twojego programu Subiekt GT, nexo i Navireo. Wykorzystaj 4SALES, by uzyskać łatwy dostęp do danych kontrahentów, rozliczeń i historii sprzedaży i zarządzać wszystkimi dokumentami. Aplikacja można pracować w trybie online/offline, a także w środowisku lokalnym/chmurowym.

Program do sklepu spożywczego
Program do sklepu spożywczego
Program do sklepu spożywczego

Dlaczego warto?

Nasze aplikacje są łatwe w obsłudze i instalacji. Oferujemy klientom wsparcie IT. Wykorzystując sugestie klientów i własne spostrzeżenia, stawiamy na ciągły rozwój aplikacji. Co trzy miesiące dodajemy nowe funkcjonalności. Skorzystaj z naszej wersji demo i sprawdź, co może zyskać Twój sklep spożywczy!