Obsługa magazynu

Duże ilości towarów i mnogość procesów w niemalże każdym magazynie, sprawiają, że przedsiębiorcy sięgają po specjalistyczne wsparcie w postaci systemów magazynowych. Odpowiednie programy pozwalają na kompleksowe skuteczne zarządzanie nawet najbardziej skomplikowanymi procesami magazynowymi. Specjaliści od Com4IT przygotowali swoje autorskie rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł przenieść wszystkie funkcjonalności Twojego systemu magazynowego do urządzenia mobilnego.

Obsługa magazynu
Obsługa magazynu
Obsługa magazynu

Czytnik kodów kreskowych w magazynie

Nieodłącznym elementem magazynu jest identyfikacja towarów za pomocą kodów kreskowych. W naszej ofercie znaleźć można najlepsze drukarki etykiet, skanery i terminale mobilne, które poprawią obsługę każdego magazynu. Praca z czytnikami kodów kreskowych jest o wiele łatwiejsza i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Nasza aplikacja pozwala na łatwe połączenie się z drukarkami fiskalnymi etykiet i korzystanie z ich funkcjonalności w dowolnym miejscu. Odpowiednio dobrany sprzęt, ma wpływ nie tylko na szybkość wysyłki towaru, ale również na komfort pracy pracowników.

W COM4IT oferujemy Państwu rozwiązania na miarę Przemysłu 4.0. Nasze aplikacje mobilne do obsługi magazynu czy inwentaryzacji pozwolą na kontrolę i zarządzaniem towarem przychodzącym i wychodzącym z firmy. U naszych Klientów w branżach takich jak: budowlana, e-commerce czy odzieżowa i wielu innych, wdrażaliśmy nasze autorskie aplikacje mobilne, co pozwoliło na usprawnienie pracy magazynierów. Potrzebujesz więcej informacji związanych naszą aplikacją? Zapraszamy do skorzystania z wersji demo i bezpłatnych testów przez 14 dni.

Obsługa magazynu

4MAG – mobilna aplikacja do obsługi magazynu

Prowadzisz magazyn, zajmujesz się handlem, prowadzisz sklep internetowy, w którym istotnym elementem jest gospodarka magazynowa? Sprawdź co możesz zyskać wykorzystując naszą aplikację mobilną 4MAG. Jest ona dedykowana dla firm korzystających z oprogramowania Subiekt GT, nexo, Navireo, czy programu sprzedażowego Baselinker. Decydując się na nasze autorskie rozwiązanie, przeniesiesz najważniejsze funkcjonalności wymienionych programów do Twojego telefonu lub innego urządzenia mobilnego z systemem Android.

4MAG to kompleksowe zarządzanie magazynem gdziekolwiek się znajdujesz. Instalując aplikację w swoim telefonie lub telefonie swoich pracowników otrzymujesz:

  • zdalny dostęp do Twojego programu magazynowego,
  • stały dostęp do wszystkich dokumentów magazynowych,
  • kontrolę nad ruchem towarów i
  • weryfikację stanów magazynowych,
  • kompletowanie zamówień
  • wykorzystując mobilny czytnik kodów kreskowych i QR
  • pracę na wielu urządzeniach jednocześnie

4MAG współpracuje z naszą aplikacją 4SALES. Sprawdź jakie korzyści otrzymasz decydując się na takie rozwiązanie dla Twojego magazynu!

Obsługa magazynu
Obsługa magazynu
Obsługa magazynu

Sprawna obsługa magazynu

Ilość procesów, jakie zachodzą każdego dnia w magazynach, wymaga specjalistycznego wsparcia IT. Zarządzanie magazynem to nie raz setki, a nawet tysiące operacji jednego dnia. Dlatego też firmy decydują się na specjalistyczne oprogramowania do obsługi magazynu. Dzięki nim takie zadania jak przyjmowane towarów, wydanie zewnętrzne, przyjęcie zewnętrzne są w pełni zautomatyzowane. Kontrola stanów magazynowych, sprawne zarządzanie gospodarką magazynową to kluczowa kwestia w wielu firmach. Możesz zdecydować się na sprawne przesunięcia międzymagazynowe, a także usprawnienie procesu produkcji. Wykorzystując systemy magazynowe masz pewność, że stany magazynowe i kartoteka towarów są na bieżąco aktualizowane. Decydując się na inwestycje w program zarządzania magazynem, otrzymujesz pewność sprawnego zarządzania i kontroli stanów magazynowych. Wykorzystaj nasze autorskie rozwiązanie 4MAG, aby mieć stałą kontrolę nad swoim magazynem i procesami przyjmowania towaru z poziomu swojego telefonu.