Program magazynowy do sklepu odzieżowego i obuwniczego

Przy bardzo dużej ilości produktów oraz transakcji w sklepach odzieżowych i obuwniczych, niezbędne jest korzystanie z odpowiednich programów, wspierających procesy magazynowe, a także i sprzedażowe. Są to nie raz bardzo rozbudowane oprogramowania, z których funkcjonalności, dzięki Com4it, możesz skorzystać używając także swojego telefonu!
Program magazynowy do sklepu odzieżowego
Program magazynowy do sklepu odzieżowego
Program magazynowy do sklepu odzieżowego

Programy magazynowe w innowacyjnej odsłonie

Korzystasz z programów Subiekt GT, nexo i Navireo lub systemu sprzedażowego Baselinker w swojej firmie? Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mógł poznać wiele nowych funkcjonalności dobrze już znanych Ci programów. Wykorzystując 4MAG oraz 4SALES będziesz mógł zarządzać magazynem oraz sprzedażą, gdziekolwiek się znajdujesz. Nie tworzymy nowego programu – nasze rozwiązania pozwalają rozszerzyć działanie programów sprzedażowo-magazynowych, tak abyś zawsze miał pełny dostęp i kontrolę nad wszystkimi danymi firmy.

Program magazynowy do sklepu odzieżowego

Korzyści dla sklepów odzieżowych i obuwniczych

Zastanawiasz się, czy wykorzystujesz w pełni możliwości, jakie gwarantuje Ci system POS Twojego sklepu? Sprawdź rozwiązania od Com4it, a przekonasz się, jak wiele jeszcze można poprawić. W branży odzieżowej i obuwniczej bardzo ważna jest automatyzacja pracy. Duża ilość produktów, zmieniające się etykiety, nowe kupony promocyjne, zmiany cen, nie ułatwiają sprawnego zarządzania magazynem oraz sprzedażą. Sprawdź, co może zyskać Twój sklep! W usługach oferowanych przez  przez nasze aplikacje znajdziesz:

  • tworzenie i kompletacja zamówień klientów,
  • sprawna obsługa dokumentów magazynowych,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • podgląd wszystkich płatności klientów,
  • aplikacja jako czytnik kodów kreskowych i QR.
Program magazynowy do sklepu odzieżowego
Program magazynowy do sklepu odzieżowego
Program magazynowy do sklepu odzieżowego

Nasze aplikacje dla sklepów odzieżowych i obuwniczych

Instalując aplikacje 4MAG lub 4SALES, przekształcisz swój telefon w mobilny czytników kodów kreskowych i QR. Optymalizacja zadań i współpraca z wykorzystywanymi w sklepach urządzeniach, np. drukarkami etykiet, pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, wykonując codzienne czynności z poziomu urządzenia mobilnego. Z naszych aplikacji mogą skorzystać sieci sklepów i każdy sklep odzieżowy, korzystający z programów Subiekt GT, nexo i Navireo lub systemu sprzedażowego Baselinker. Ich obsługa zdecydowanie pomoże w prowadzeniu sklepu internetowego!

4MAG

Program przeznaczony do obsługi magazynu, świetnie sprawdzający się w branży odzieżowej/obuwniczej. Rozszerz swoje oprogramowanie Subiekt/Baselinker o nowe funkcjonalności, gwarantujące stały dostęp do wszystkich informacji magazynowych. Nasze systemy mogą współpracować ze sobą, gwarantując wygodną pracę sprzedawcy zarówno online, offline, jak i w środowisku chmurowym. Skorzystaj z mobilnego prowadzenia magazynu!

4SALES

Przez sprawne zarządzanie sprzedażą stacjonarną oraz w internecie, zapewnisz sobie wygodną pracę, a klientom usługi na najwyższym poziomie. Przekształć swój telefon z system Android, w narzędzie do kompleksowego zarządzania sprzedażą w sklepie. Dostępne funkcje pozwalają na organizacje logistyki, dostęp do faktur sprzedażowych i wszystkich danych, jakie dostarcza oprogramowanie Twojej firmy. Obniż koszty wyposażenia stanowiska inwestując w 4SALES – mobilnego handlowca.

Program magazynowy do sklepu odzieżowego

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy!

Jesteś gotowy na optymalizację pracy w Twojej firmie? Wszystkie nasze rozwiązania cechuje łatwa instalacja i intuicyjna obsługa. Opierając się na własnych spostrzeżeniach i uwagach naszych klientów, co trzy miesiące dodajemy nowe funkcjonalności. Gwarantujemy pełne wsparcie IT. Skorzystaj z naszych oprogramowań, a razem z Twoimi pracownikami przekonacie się, jak łatwo można zarządzać sprzedażą oraz magazynem w sklepie odzieżowym i obuwniczym.

Program magazynowy do sklepu odzieżowego