4MAG – Aplikacja mobilna Subiekt – magazyn

To program do obsługi magazynu, który przygotowaliśmy z myślą o użytkownikach małych i średnich firm różnych branż, gdzie konieczna jest kontrola nad ruchem towarów, przyspieszenie operacji magazynowych, czy rozszerzenie funkcjonalności Subiekt GT, nexo, Navireo.

Nasz asystent magazyniera jest intuicyjny i prosty w obsłudze, dostosowany do pracy z dowolnym urządzeniem mobilnym i każdym telefonem wyposażonym w system Android.

Jeśli prowadzisz jakąkolwiek sprzedaż detaliczną, czy hurtową poprzez sklep stacjonarny, czy internetowy oraz posiadasz już program Subiekt GT, Subiekt nexo, Navireo – to aplikację w bezpłatnej wersji demo

LICENCJE BEZTERMINOWE

4MAG – Licencja Startowa

(Serwer + Kolektor) – Licencja startowa dla danego podmiotu, zakup licencji upoważnia do dożywotniego/bezterminowego korzystania z Aplikacji. Przez pierwszy rok od zakupu Abonament na Aktualizacje gratis.

909,00  (1118,07  z VAT)

4MAG – Rozszerzenie licencji o 1 stanowisko

Licencja na dodatkowe stanowisko mobilne, upoważnia podmiot do dożywotniego/bezterminowego korzystania z aplikacji. W momencie zakupu licencji, Abonament na Aktualizacje aktywuje się na okres roku gratis.

449,00  (552,27  z VAT)

4MAG – Aktualizacja Aplikacji – roczny abonament

Roczny Pakiet uprawniający do wszystkich Aktualizacji dla Aplikacji (Dla licencji bezterminowych), zakup na podmiot, niezależnie od ilości aktywnych licencji.

349,00  (429,27  z VAT)

LICENCJE ABONAMENTOWE

4MAG – Abonament 1 Miesiąc

Abonament czasowy na użytkowanie Aplikacji w pełnej wersji, dostęp do najnowszych Aktualizacji oprogramowania.

79,00  (97,17  z VAT)

4MAG – Abonament 12 Miesięcy

Abonament czasowy na użytkowanie Aplikacji w pełnej wersji, dostęp do najnowszych Aktualizacji oprogramowania.

769,00  (945,87  z VAT)

USŁUGI DODATKOWE