Oferta pracy – Magazynier

lis 4, 2016 | COM4IT

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska:

  • obsługa magazynu, przyjęć i wysyłek towaru,
  • obsługa procesu logistycznego,
  • obsługa systemu Gestor GT i Subiekt GT oraz innych narzędzi wspierających proces sprzedaży i obsługi Klienta,
  • obsługa dostaw do klientów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w relacjach z kontrahentami i Klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość systemu Windows  oraz pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • pracę w młodym zespole i w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży,
  • umowa o pracę na pełny etat.

Jak aplikować – infromacje:

Oferty składające się z CV oraz listu motywacyjnego prosimy przesyłać na adres:

praca@com4it.com

Prosimy o podpisanie nastepującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych Dz. Ust nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Zapraszamy do testowania naszych aplikacji.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@com4it.com lub pod numerem telefonu 33 810-54-34.